BG POLSKA

BG Poland Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem BG Products, Inc. na terenie Polski. Strategicznym celem BG jest wydłużenie żywotności pojazdów oraz poprawienie ich parametrów pracy w okresie eksploatacyjnym.

Każdego dnia ponad 100 000 autoryzowanych stacji obsługi oraz dealerów samochodowych na całym świecie używa naszych produktów, serwisów, specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Każdy z oferowanych przez nas produktów i serwisów jest rezultatem kilkudziesięcioletniego doświadczenia opartego na nieustających badaniach naukowych oraz bliskiej współpracy z profesjonalistami z branży motoryzacyjnej. Ściśle współdziałając z międzynarodową siecią dystrybutorów BG zapewniamy naszym klientom długotrwałe rozwiązania bezawaryjnej pracy pojazdów.

UNIKALNA SIEĆ DYSTRYBUCJI W PRZEMYŚLE MOTORYZACYJNYM

BG Products Inc. sprzedaje i zawsze sprzedawało swoje produkty, poprzez zwartą sieć niezależnych dystrybutorów, z których każdy odpowiedzialny jest za stworzenie wysoko wykwalifikowanej struktury handlowej.
Każdy z nich zaopatruje wydzielony rejon w jednym z pięciu regionów świata: USA, Kanady, Ameryki Środkowej i Południowej, Europy czy Azji. Dystrybutorzy mają swój udział
w nieustannym rozwoju technologii przewidując szybkie zmiany zachodzące na rynku.

ODPOWIEDŹ BG NA ROSNĄCE WYMAGANIA MOTORYZACJI

Filozofią naszej firmy jest gwarancja nieprzerwanego rozwoju produktów i serwisów ściśle dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku motoryzacyjnego. Naszą dumą jest kompetencja, umiejętności, wyobraźnia, rzetelność oraz lojalność naszych pracowników. Podczas nieustających zmian, koncentrujemy się wyłącznie na najwyższej jakości produktach wytwarzanych wyłącznie przez BG Products Inc.
Nasza firma podąża drogą odkrycia określoną 35 latami działalności. Nie poddajemy się odległości
i upływowi czasu, dając "nowe życie" pojazdom na całym świecie.

Wyłącznym dystrybutorem BG Products Inc. na terenie Polski jest BG Poland Sp. z o.o.